Deze website maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Terug

Kan acupunctuur helpen bij tintelingen aan handen en voeten na chemo?

Jeannette Heinsbergen

26-10-2011 | 21:04

Hallo,

 

Na 8 chemokuren met oxaliplatin en xeloda heb ik minder gevoel en tintelingen aan handen en voeten. Het is alsof ze voortdurend slapen. Kan acupunctuur de klachten verminderen? Zijn er acupuncturisten bij mij in de buurt die hier ervaring mee hebben?

 

Alvast bedankt,

 

Jeanette


  

1 Antwoord

Antwoord van Yin Yang Centrum Amsterdam
28-10-2011 | 08:43

Tintelingen in handen en voeten komen o.a. omdat volgens Chinese geneeskunde de nieren zwaar aangetast raken door de Chemo therapie. In het Yin Yang Centrum hebben we een volledig begeleidend programma voor chemo therapie om je gezondheid zo sterk mogelijk weerbaar te maken tegen de bijverschijnselen van de chemo. Alleen acupunctuur is niet voldoende. Daarom combineren we de behandeling met lichte qigong sport en qigong massage om je ddirect hulpmiddelen te geven waarmee je zelf gezondheid herstellend kan werken.