Deze website maakt gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie.

Terug

Acne na stoppen met de anticonceptiepil

Sanne

22-01-2011 | 21:36

Na jaren de anticonceptiepil te hebben gebruikt ben ik hiermee gestopt, omdat ik graag 'pilvrij' door het leven wilde gaan. Helaas na enkelde maanden kreeg ik extreem veel last van acne op mijn gezicht. Vooral rond de mond en wangen. Na meerdere malen de huisarts te hebben bezocht ben ik toch weer begonnen met het gebruik van anticoneceptie, omdat de huisarts mij dat adviseerde omdat de acne steeds erger werd. Het is wel erg duidelijk dat mijn hormoonhuishouding niet in balans is. Is hier met acupuntuur iets aan te doen? Want ik wil heel graag van de pil af.

 

Vriendelijke groet Sanne


  

1 Antwoord

Antwoord van Acupunctuurpraktijk van der Togt
25-01-2011 | 14:38

Hallo Sanne,

 

Naar mijn ervaring is acne goed te behandelen met acupunctuur.

In welk deel van het land woon je? Wellicht kan ik je een acupuncturist in jouw regio aanbevelen.

Wil je wat meer info? Mail me op acupunctuur@online.nl.

 

Bas van der Togt

Acupuncturist te Arnhem.